تبلیغات
مطلب باز - مطالب تیر 1397

راز های موفقیت شرکت گوگل

چهارشنبه 20 تیر 1397 03:52 ب.ظ


از ثبت شرکت گوگل تا موقیت  گوگل :

امروزه چرا گوگل نسبت به سایر موتورهای جستجو در کسب و کار و بازاریابی پیشتاز می باشد و دیگر مرورگرها در نظر شکست خورده می آیند. هر روز صدها میلیون نفر از مردم صفحه اصلی گوگل را مشاهده می کنند. در کل این موتور جستجو  حداقل ۸۵ درصد از بازار اینترنتی شبکه جستجو را در اختیار داشته که yahoo، bing و دیگران در حال مبارزه برای نگهداری چند میلیون بازدید کننده خود می باشند. سوال این است که چرا گوگل ؟ و چه راز واقعی در پشت نمایش عمومی و جهانی پوشیده است! الگوریتم ارتباط بین حروف و کلمه ها و جمله ها و البته زبانهای مختلفی که در این شرکت زیر پوشش قرار دارند و به همراه پشتیبانی کاربردی و پاسخ دهی با سرعت بالا همه زبانهای زنده دنیا قدری گوگل را از سایرین باهوش تر کرده، گوگل فقط  وسیله ای باشد که به آسانی قابل درک و نتایج را سریع بدون حاشیه نمایش دهد پیش از اینکه دیگر رقبا به فکر بیوفتند؛ البته گوگل بیش از یک موتور جستجو می باشد. از زمان آغاز به رشد گوگل در ایالات متحده، همه چیز به طور کامل تغییر کرده و مردم متوجه یک تغییر شگفت انگیز و یک تفاوت عمده در جستجوهای خود شده . گوگل به گزار در وب و درک ساختار لینک ها و یافتن آنها ایجاد گردیده و برای فهم نحوه ی تعقل انسان ها و قیاس ملت ها و… گوگل برای بسیاری از موارد ایجاد شده مواردی که هر شخصی به نوبه خود حداقل یک بار آن را فهمیده و این موارد علاوه بر این  که حالات انسانها را ضبط و مقایسه کند گوگل به شما میگوید پدربزرگتان ۶ سال قبل از گل یاس سفید بسیار یاد کرده است و در نظرش بوده  و از طرفی آینده را نیز طبق روند گذشته پیش بینی کرده و همه این نتایج تنها به خاطر استفاده شهروندان از مرورگرها می باشد و هر ثانیه به آگاهی آن افزوده، تحت نظارت قوانین کشور خدمات دهنده و با مالکیت آن کشور. در حالی کهyahoo و سایرین درقبال استفاده از خدماتشان تبلیغات عظیمی  برای کاربران ارائه نموده که در بیشتر مواقع مورد پذیرش عموم قرار نگرفته است. وقتی که مردم  در وب برای به دست آوردن اطلاعات مربوطه جستجو خواهند کرد به راحتی، به مطالب نشان داده شده از طرف گوگل اعتماد کرده و مطمئن می باشند مشاوره مرور گر کارساز و مطمئن است به طوری که کاملا (بدون تبلیغات و منحرف شدن از موضوع اصلی) ساده، مناسب و رایگان می باشد. گوگل پلاس بزرگترین شبکه اجتماعی می باشد. تنها الگوریتم گوگل دلیل اصلی برای موفقیت آنها نمی باشد. این شرکت به ایجاد و توسعه و یک برنامه هوشمند دست زده و تقریبا حق مردم از سراسر جهان را اَدا می نماید. مهندسان گوگل برای بهبود بخشیدن الگوریتم سخت کار انجام می دهند تا آن را به بهترین تبدیل نمایند.


محدودیت اختیارات مدیران شرکت تضامنی

چهارشنبه 20 تیر 1397 03:52 ب.ظ

 محدودیت اختیارات مدیر شرکت تضامنی:

مدیر شركت تضامنی برای اینكه بتواند شركت را در مقابل اشخاص ثالث متعهد سازد باید به نام شركت و در حدود اختیارات خود اقدام و اتخاذ تصمیم نماید. درغیر این صورت شخصا مسئول تعهدات مزبور خواهد بود.

دردو مورد به محدودیت اختیارات مدیر یا شریك شركت تضامنی اشاره کرد:

تا جبران ضررهای وارده به شركت تقسیم سود ممنوع می باشد (ماده ١٣٢ ق.ت).

محدودیت انجام عملیات تجارتی (ماده ١٣٤ ق.ت).


چطور شرکت مشتری مدار داشته باشیم

چهارشنبه 20 تیر 1397 03:51 ب.ظ

چطور شرکت مشتری مدار داشته باشیم و مشتری را تکریم کنیم

چالش های مقابل بسیاری از کار و امروز بیشتر از همیشه. همیشه رو به افزایش انتظارات مشتری، زیاد رقابت (که از زیادتر در برهوت)، شفافیت زیاد، کاهش اعتماد و وفاداری مشتری، سرعت افزایش یافته و اثرات محسوس تغییرات، به ذکر فشردن بر منابع و حواشی نمی باشد: این فقط برخی از مسئله های سر گروهان کسب و کار امروز به ما بگویید آنها روبرو هستند.

در بسیاری از بخش های بازار، یک فراوانی از تامین کننده امکان می باشد. پس از آن تجارت است که ارائه تجربه مشتری مقرون توجه  که موفق است. این جهان که در آن خریداران قرار دادن مانع های زیادتری برای جلوگیری پیشه حمله به مکان خود، که در آن مردم سوالات زیادی، بیشتر و اعتماد کمتر و سخت را به سود خود و توسعه هست. انتظارات مشتری در حال افزایش می باشد در همه زمان ها: آنها را می خواهم چگونه آن را می خواهید، وقتی که آنها آن را می خواهم، و آنها  را می خواهم!

کسب و کار موفق آنهایی که موفق به ایجاد یک مشتری در همه جا همه چیز انجام می دهند. ما آنها را کسب و ۳D پاسخ چرا که آنها، به طرز چشمگیری و آشکارا متعدد از رقبای خود. کسب و ۳D نه تنها دیدار با انتظارات مشتری، آنها را بیشتر از و ایجاد مشتریان خوشحال. چه چیزی بیشتر، این است یکی کردن نمی باشد: آنها توانایی انجام این کار به طور مداوم، این است که چگونه آنها ایجاد وفاداری و حتی از خود گذشتگی است.

پس چگونه می تواند مشتریان خوشحال و اختصاص داده شده ایجاد کرد؟ هیچ پاسخ جادویی وجود دارد، اما چیزهایی که می بینیم آنها را انجام مداوم است که آنها را کمک می کند تا هستند.


نحوه انتخاب مدیر شرکت(سهامی)

چهارشنبه 20 تیر 1397 03:50 ب.ظ

شركت سهامی عام و خاص بوسیله هیئت مدیره ای كه از بین سهامداران انتخاب شده و كلا یا بعضا قابل عزل می باشند اداره می شود. به موجب ماده ١٠٧ لایحه اصلاحی قانون تجارت مصوب ١٣٤٧ سهامدار بودن اعضای هیئت مدیره الزامی است..
تعریف مدیر

مدیران افراد با صلاحیتی هستند كه به وسیله صاحبان سهام برای مدت معینی انتخاب شده و كنترل و اداره شركت را به عهده دارند. با وجود آنكه طبق ماده ٤٧ قانون تجارت مصوب ١٣١١ داره شركت سهامی به عهده یك یا چند نماینده (كه از میان شركا به سمت مدیری انتخاب می شدند) قرار داشت و در هیچ یك از مواد قانون اخیر الذكر نیز اشاره ای به هیئتی بودن مدیریت شركت سهامی نشده بود ولی عملا هیئت مدیره اداره امور شركت را بر عهده داشت. هم چنین حداقل تعداد اعضای هیئت مدیره در شركت های سهامی عام را ماده ١٠٧ تعیین نموده. به موجب قسمت اخیر این ماده اعضای هیئت مدیره درشركت های سهامی عام نباید كمتر از پنج نفر باشد ولی راجع به حداقل تعداد اعضای هیئت مدیره در شركت های سهامی خاص صراحتی ندارد. ماده ٣ (ل.ا.ق.ت.) بطور اطلاق بیان می دارد كه تعداد شركا در شركت های سهامی نباید از سه نفر كمتر باشد.

به موجب ماده ١٠٧ (ل.ا.ق.ت.) شركت سهامی بوسیله هیئت مدیره ای كه از بین صاحبان سهام انتخاب شده وكلا یا بعضا قابل عزل می باشند اداره خواهد شد.

با توجه به مفاد ماده مذكور نتیجه گرفته می شود:

اولا: اشخاصی به عضویت هیئت مدیره پذیرفته خواهند شد كه سهامدار شركت باشند به عبارت دیگر عضو هیئت مدیره را نمی توان از غیر سهامداران شركت انتخاب نمود.
ثانیا: اعضای هیئت مدیره در هر موقع توسط مجمع عمومی قابل عزل می باشند. هر چند ماده مذكور صراحتا مرجع عزل مدیران را مشخص نكرده است ولی عبارت صاحبان سهام در آن مجمع عمومی متبادر به ذهن میگردد. چنانچه ماده ٧٢ (ل.ا.ق.ت.) می گوید: مجمع عمومی شركت سهامی از اجتماع صاحبان سهام تشكیل می شود... بنابراین مجمع عمومی شركت هر زمان می تواند تمام یا بعضی از اعضای هیئت مدیره را از سمت مدیری عزل نماید و این مهم را بدون ارائه هیچ دلیلی عملی سازد. در توجیه این امر گفته اند كه در واقع رابطه مجمع عمومی با هیئت مدیره رابطه وكیل و موكل است لذا مجمع عمومی كه از صاحبان سهام تشكیل شده است هر زمان اختیار دارد با رعایت مقررات و تشریفات مندرج در قانون تمام یا بعضی از اعضای هیئت مدیره را از سمت خود عزل نماید.
ثالثا: عضو یا اعضای هیئت مدیره كه توسط مجمع عمومی عزل گردیده اند نمی توانند به سبب عزل از شركت مطالبه ضرر و زیان كنند مگر آنكه عزل ایشان مطابق قواعد عام در شرایطی صورت گرفته باشد كه موجد مسئولیت مدنی مسئولان عزل باشد. به موجب اصل چهلم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (هیچ كس نمی تواند اعمال حق خویش را وسیله اضرار به غیر یا تجاوز به منافع عمومی قراردهد.) اجرای این قانون كه از مصادیق نظریه سوء استفاده از حق است به مدیر معزول اجازه می دهد خسارت خود را مطالبه كند. مطالبه خسارت مذكور باید از دادگاه های دادگستری به عمل آید.
رابعا: اعضای هیئت مدیره شركت سهامی از اركان شركت بوده و به هیچ وجه مشمول مقررات قانون كار نیستند بدین ترتیب در صورت معزول یا مستعفی شدن و به طور كلی قطع رابطه مدیریتی آنها با شركت مراجع حل اختلاف مذكور در قانون كار ماذون رسیدگی به شكایت ایشان نیستند زیرا رابطه هیئت مدیره با شركت رابطه كارگری و كارفرمایی نیست. و همانطور كه بیان گردید چنانچه فرد یا افراد معزول در مورد عزل خود مدعی ورود خساراتی به خود باشند باید به مراجع دادگستری مراجعه نمایند
.گفتیم كه اعضای هیئت مدیره كلا یا بعضا از سوی مجمع عمومی قابل عزل می باشند. ولی اشكال كه عملا برای عزل پیش می آید این است كه مجامع عمومی معمولا اختیار دارند فقط درباره موضوعهایی كه در دستور جلسه است بحث كرده و تصمیم بگیرند و مدیران شركت های سهامی حاضر به درج این موضوع در دستور جلسه شركت نمی شوند . برای رفع این اشكال صاحبان سهام دو وسیله دردست دارند یكی آنكه چنانچه صاحبان سهام از عملیات هیئت مدیره راضی نباشند در مجمع عمومی ترازنامه و حساب سود و زیان شركت را تصویب نكنند این موضوع به عنوان رای عدم اعتماد نسبت به مدیران تلقی شده و چون امور شركت مختل می ماند مدیران مجبور به استعفا میشوند . دیگر آنكه یك پنجم سهامداران به ترتیبی كه در مواد ٩٥ و ٩٦ (ل.ا.ق.ت.) بیان شد كتبا تقاضای تشكیل مجمع عمومی را برای عزل مدیران بنمایند. در این صورت هیئت مدیره مكلف است مجمع عمومی عادی را بطور فوق العاده دعوت كند. دراین مورد نیز گفته شده كه مجمع می تواد مدیر را عزل كند حتی اگر عزل او جز دستور جلسه نباشد.
دو نكته دیگر قابل ذكر درمورد عزل مدیران یكی آن است كه هرگاه عضو هیئت مدیره شركت از كاركنان شركت باشد عزل او خللی به رابطه استخدامی او با شركت وارد نمی آورد و او هم چنان درشركت به كار خود ادامه خواهد داد. دیگر آنكه عزل مدیر به منزله عزل او از شركت نیست و او همچنان در زمره یكی از سهامداران شرکت می باشد.
خامسا: سمت مدیر در هیئت مدیره شركت سهامی مباشرتی بوده و قابل واگذاری نیست. از این رو مدیران نمی توانند سمت خود را به دیگران انتقال دهند. چون اداره شركت در واقع وظیفه مدیران است نه حق آنها لذا وظیفه مذكور قابل واگذاری نیست.


در (ل.ا.ق.ت.) مصوب ١٣٤٧ واگذاری سمت مدیریت از سوی هئیت مدیره فقط به مدیر عمل پیش بینی شده است. به موجب قسمت اول مده ١٢٤ قانون مذكور هیئت مدیره مكلف است اقلا یك شخص حقیقی را به مدیرعاملی شركت برگزیند. به موجب ماده ١٠٨ (ل.ا.ق.ت.) . مدیران شركت توسط مجمع عمومی موسس و مجمع عمومی عادی انتخاب می شوند.

بدیهی است كه فقط اولین مدیران شركت توسط مجمع عمومی موسس انتخاب می شوند. قانونگذار درشركت های سهامی خاص تشكیل مجمع عمومی موسس را الزامی ننموده (ماده ٨٢ قانون فوق الذكر) لذا این نوع شرکت مخیر در تشكل مجمع عمومی موسس یا عدم آن می باشد. معمولا رویه چنین است كه به هنگام تاسیس شركت های سهامی خاص انتخاب اولین مدیران برابر ماده ٢٠ (ل.ا.ق.ت. در صورتجلسه ای قید می شود و به امضای كلیه سهامداران می رسد. صورتجلسه مذكور به انضمام سایر مداركی كه در ماده اخیر بدانها اشاره شده به ضمیمه اظهارنامه برای ثبت و تشكیل شركت به اداره كل ثبت شركت ها ارسال می گردد.

طبق بند ٣ ماده مذكور كه مقرر می دارد: انتخاب اولین مدیران و بازرس یا بازرسان شركت باید در صورتجلسه قید و به امضای كلیه سهامداران رسیده باشد. ظاهرا به نظر می رسد كه اعضای هیئت مدیره باید مورد تائید همه سهامداران باشند.

حال اگرشركت مذكور بخواهد از طریق تشكیل مجمع عمومی موسس اعضای هیئت مدیره خود را انتخاب كند لزوما نحوه جلسه مجمع عمومی اخذ می باید طبق ماده ٧٥ (ل.ا.ق.ت.). انجام گیرد. ماده مذكور دراین خصوص مقرر می دارد:

درمجمع عمومی موسس حضور عده ای از پذیره نویسان كه حداقل نصف سرمایه شركت را تعهد نموده باشند ضروری است .اگر در اولین دعوت اكثریت مذكور حاصل نشد، مجامع عمومی جدید فقط تا دو نوبت توسط موسسین دعوت می شوند. مجمع عمومی جدید وقتی قانونی است كه صاحبان لااقل یك سوم سرمایه شرکت در آن حاضر باشند. درهر یك از دو مجمع فوق كلیه تصمیمات باید به اكثریت دو ثلث آرا حاضرین اتخاذ شود.

به طوری كه ملاحظه می گردد ماده ٧٥ و بند ٣ ماده ٢٠ (ل.ا.ق.ت.) از نظركسب تعداد آرا ماخوذه برای عضویت در هیئت مدیره شركت سهامی خاص تعارض دارد. این تعارض ظاهری است. اعضای اولین هیئت مدیره شركت سهامی خاص چه در مجمع عمومی موسس انتخاب گردند و چه توسط سهامداران شركت (بدون تشكیل مجمع عمومی موسس) بایستی با اكثریتی كه در ماده ٧٥ مذكور پیش بینی شده انتخاب گردند. فقط بند٣ ماده ٢٠ كلیه سهامداران شركت سهامی خاص را مكلف نموده كه ذیل صورتجلسه مذكور را (كه مسلما حاوی نحوه انتخاب اعضای هیئت مدیره و تعداد آرایی هر یك از آنها به دست آورده نیز می باشد) امضا نمایند.

انتخاب هیئت مدیره های بعدی در طول حیات شركت توسط مجمع عمومی عادی به عمل خواهد آمد ماده ٨٨ (ل.ا.ق.ت.) در این خصوص مقرر می دارد: در مجمع عمومی عادی تصمیمات همواره با اكثریت نصف بعلاوه یك آرا حاضر در جلسه رسمی معتبر خواهد بود مگر در مورد انتخاب مدیران و بازرسان كه اكثریت نسبی كافی خواهد بود. درمورد انتخاب مدیران تعداد آرای هر رای دهنده درعدد مدیرانی كه باید انتخاب شوند ضرب می شود و حق رای دهند برابر حاصل ضرب مذكور خواهد بود رای دهند می تواند آرای خود را به یك نفر بدهد یا آن را بین چند نفری كه مایل باشد تقسیم كند. اساسنامه شركت نمی تواند خلاف این ترتیب را مقرر دارد.

مجمع عمومی مذكور (موسس وعادی) علاوه بر انتخاب اعضای اصلی هیئت مدیره معمولا چند نفر را نیز به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره انتخاب می نمایند تا در صورتی كه بر اثر فوت یا استعفا یا سلب شرایط از یك یا چند نفر از مدیران تعداد آنها از حداقل مقرر در قانون كمتر شود اعضای علی البدل به ترتیب مقرر در اساسنامه یا به ترتیب مقرر توسط مجمع عمومی جای آنان را بگیرند . ضمنا اعضای علی البدل در صورت عدم حضور موقت اعضای هیئت مدیره در جلسات هیئت مدیره مدیران در اساسنامه معین می شود لیكن این مدت از دو سال تجاوز نخواهد كرد.انتخاب مجدد مدیران بلامانع است.

در صورت عدم ذكر مدت در اساسنامه مجمع عمومی عادی می تواند مدت تصدی مدیران را تعیین نماید لیكن اساسنامه وتصمیم مجمع عمومی صاحبان سهام نمی تواند برخلاف نص ماده فوق الذكر مدت ماموریت مدیران را بیش از دو سال تعیین كند. در صورتی كه مدت مزبور در اساسنامه قید شده باشد تغییر آن به مدتی كمتر از ٢ سال از طریق تغییر اساسنامه توسط مجمع عمومی عادی امکان پذیر است. مجمع مذكور می تواند هر زمان مطابق مقررات مندرج در اساسنامه تشكیل جلسه داده و به ماموریت مدیران خاتمه دهد و اعضای دیگری را حداكثر تا دو سال جایگزین آنان بنماید.

ماده ١١٠ (ل.ا.ق.ت.) صراحت دارد بر اینكه : اشخاصی حقوقی را می توان به مدیریت شركت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی همان مسئولیت های مدنی شخص حقیقی عضو هیئت مدیره را داشته و باید یك نفر را به نمایندگی دائمی خود جهت انجام وظایف مدیریت معرفی نماید. چنین نماینده ای مشمول همان شرایط و تعهدات و مسئولیت های مدنی و جزایی عضو هیئت مدیره بوده از جهت مدنی با شخص حقوقی كه او را به نمایندگی تعیین نموده است مسئولیت تضامنی خواهد داشت. شخص حقوقی عضو هیئت مدیره می تواند نماینده خود راعزل كند به شرط آنكه درهمان موقع جانشین او را كتبا به شركت معرفی نماید و گرنه غایب محسوب می شود.

با توجه به ماده فوق اولا شخص حقوقی عضو هیئت مدیره دارای همان مسئولیت مدنی است كه شخص حقیقی عضو هیئت مدیره داراست. ثانیا شخص حقوقی با نماینده خود از جهت مدنی مسئولیت تضامنی دارد. ثالثا نماینده شخص حقوقی هم مشمول همان شرایط و تعهدات و مسئولیت های مدنی و جزایی شخص حقیقی عضو هیئت مدیره می باشد.

نكته قابل ذكر درمورد مسئولیت مدنی نماینده شخص حقوقی این است كه نماینده مذكور كه در حكم وكیل شخص حقوقی ست و باید دستورات او یعنی موكل را در هیئت مدیره اجرا كند چگونه می تواند در قبال اجرای این دستورات مسئولیت شخصی داشته باشد؟ منطق این راه حل این است كه نماینده شخص حقوقی درعین اینكه وكیل شخص اخیر است ركنی از اركان شركت محسوب می شود (ركن مدیریت) و بنابراین باید مسئولیت شخصی داشته باشد. اما قانونگذار پیش بینی نكرده است كه در صورت اختلاف نظر میان شخص حقوقی و نماینده او و ابزار این اختلاف در هیئت مدیره مدیر نماینده مسئول خواهد بود یا خیر؟ به نظر می رسد با رعایت مقررات عام راجع به وكالت در صورتی كه نماینده صرفا دستور شخص حقوقی را انجام داده باشد پس از پرداخت خسارت ناشی از عمل خود در هیئت مدیره حق دارد به شخص حقوقی مراجعه كند.

مسئله دیگری كه قانونگذار معین نكرده این است كه چه كسی نماینده شخص حقوقی را برای عضویت درهیئت مدیره شركت انتخاب می كند؟! بدیهی است این سئوال بیشتر در مورد شركت هایی مطرح می شود كه عضو هیئت مدیره شركت دیگری هستند نه اشخاص حقوقی دیگر در مورد این اشخاص حقوقی مانند وزارتخانه ها معمولا بالاترین مقام شخص حقوقی مانند وزیر حق انتخاب نماینده شخص حقوقی را در شركت دارد. در این صورت مسئله این است كه انتخاب نماینده با هیئت مدیره شخص حقوقی مدیر است یا با مجمع عمومی آن. به نظر می رسد هیئت مدیره كه اداره شركت به عهده اوست حق انتخاب نماینده برای عضویت در هیئت مدیره شركت دیگر را دارد معذلك با توجه به عدم منع آن توسط قانونگذار هیئت مدیره می تواند اختیار تعیین نماینده را به مدیرعامل واگذار كند. به هر حال مدت ماموریت نماینده شخص حقوقی در هیئت مدیره شركت تحت تاثیر دو عامل خواهد بود یكی آنکه به محض اتمام مدت ماموریت شخص حقوقی مدت ماموریت نماینده مذكور هم تمام می شود. دیگر اینكه اگر مدت ماموریت هیئت مدیره به اتمام برسد نماینده شخص حقوقی هم دیگر سمت نمایندگی شخص مذكور را نخواهد داشت. نكته قابل ذكر اینكه در صورتیكه شخص حقوقی عضو هیئت مدیره باشد لازم نیست شخص حقیقی نماینده وی هم دارای سهم درشركت مذكور باشد. ۱٫ آیا یک ابداع انجام دادید.
هر کس آنچه را که موردنیاز برای شروع یک شرکت. این که می گویند که ایده خود می باشد درخشان نیست. این فقط یعنی که شما ممکن است ویژگی های شخصیتی که مسئولیت رسیدگی به راه اندازی یک شرکت از خود را ندارد.

پیش از سرمایه گذاری هر زمان و یا منابع، خود را بسنجید و ببینید اگر شما برخی از صفات معمولی از یک کارآفرین. آیا شما انگیزه، توانایی به انطباق و اعتماد به نفس؟ آیا شما انعطاف پذیر؟

۲٫ توسعه یک ایده .
آیا تنها شروع یک کسب و کار به خاطر چیزی در رواج می باشد و شما فکر می کنم تجاری آن پول را. توسعه یک مفهوم کسب و کار می باشد که شما در مورد پرشور مرتبط به چیزی است که شما تجربه دارید. از آنجا، آمده تا با یک محصول یا خدمات که فکر می کنید می تواند زندگی مردم را افزایش دهد.

۳٫ آزمون معقول.
وقتی که شما بر روی یک ایده حل و فصل، کشف کردن که چطور شما می توانید آن را به واقعیت تبدیل نمایید. آیا محصول یا خدمات چیزی که مردم می خواهند و یا احتیاج دارید؟ آیا شما خواهید توانست سود فروش آن؟ آیا محصول کار انجام می دهد؟

۴٫ نوشتن کسب و کار.
طرح کسب و کار جامد راهنمای شما رفتن به جلو. آن را نیز برای ارائه ایده خود را به سرمایه گذاران بالقوه لازم می باشد. طرح کسب و کار شما باید یک بیانیه ماموریت، خلاصه شرکت، یک خلاصه اجرایی، خدمات یا محصول تحویل داده شده، یک توصیف از یک بازار هدف، پیش بینی های مالی و مبالغ بهره برداری باشد. اطلاعات لازم در مورد چگونه برای نوشتن یک طرح کسب و کار در SBA.gov.

۵٫ شناسایی بازار .
حتی اگر شما ممکن می باشد برخی از علاقه به کسب و کار خود را تشخیص دهید، شما نیاز به انجام مشق شب بیشتر هستید. ارزیابی بازار، هدف قرار دادن مشتریان به احتمال قوی به خرید. انجام یک ارزیابی رقابتی.

۶٫ تعیین مصرف ها.
انجام تحقیقات بیشتری و یافتن عوامل هزینه های استاندارد در این صنعت. نه تنها این کمک شما را مدیریت کسب و کار خود را  موثر تر، سرمایه گذاران می خواهند بدانند که این.

۷٫ بودجه.
هنگامی که شما تعیین چه مقدار پول شما باید به کار با، کشف کردن چه مقدار از آن به منظور توسعه محصول یا خدمات شما و ایجاد یک طرح بازاریابی می باشد.

۸٫ یافتن سرمایه گذاران.
شما در حال رفتن به نیاز به نوعی از بودجه برای شروع ، چه از پس انداز خود را، کارت های اعتباری، وام، کمک و یا سرمایه گذاران. پیداکردن یک سرمایه گذار که اشتیاق خود را به اشتراک خواهد گذاشت، کسی فکر می کنید ،می توانید با کار.

۹٫ گوش دادن به سرمایه گذاران .
این که آیا آن را دوست دارید، سرمایه گذاران انجام می گویند در شرکت شما. و شما نیاز به گوش کردن به مشاوره و یا پیشنهاد خود را. اما این به معنی این نیست که شما باید به انجام آنچه آنها به شما بگویم.

۱۰٫ راه اندازی یک سیستم پشتیبانی وسیع.
شما در حال رفتن به سرمایه گذاری هستید مقدار زیادی از زمان و منابع را به سرمایه گذاری کسب و کار جدید خود را. واضح است که خانواده خود در هیئت مدیره  باشد. آنها باید متوجه باشند که این فرایند به چالش کشیدن مالی و احساسی.


ابتکاری بودن علامت تجاری

از خصوصیات دیگر علامت تجارتی ابتكاری بودن آن است، یعنی علامت باید توام با طراحی و ظرایف شكلی باشد. اگر علامت ساده باشد و با خود جنس اشتباه شود از محصول عرضه شده در بازار حمایت نمیكند و آثار خوب تجاری یك علامت ابتكاری را در بر نمی گیرد .(ابتکاری بودن علامت تجاری)

از طرفی دیگر ابتكاری بود ن علامت تجاری ایجاب می‏كند اسامی عام (مانند كلمه شكر) به عنوان علامت انتخاب نشود و بالاخره اینكه به كار بردن خطوط هندسی به شكل لوزی یا دایره و نیز انتخاب ارقام كه نشانگر كیفیت جنس باشد جنبه ابتكاری ندارد ولی اگر ارقام مورد استفاده با نوع كالا متمایز باشد برای استفاده به عنوان علامت، خالی از اشكال خواهد بود 


قیمت گذاری شرکت

چهارشنبه 20 تیر 1397 03:48 ب.ظ


هر صاحب کسب و کار به فروش شرکت خود و یا او قادر است از درک درستی از ریاضی پایه پشت خریداری و متغیرهای که درایو ارزیابی از یک شرکت بهره مند می گردند.
بیایید در یک نمونه سریع بنگرید تا ببینید چگونه یک صندوق خریداری ارزش در شرکت شما و شما چه می توانید انجام دهید به این یک سرمایه گذاری جذاب برای سرمایه گذار که را تحت نظر می گیرد.

در اینجا پنج چیز یک خریدار که باید در نظر بگیرد در زمانی انجام محاسبات ریاضی در شرکت  عبارتند از:
۱٫ مختلف از EBITDA
سرمایه گذار فکر می کند از ارزش شرکت خود را برای یک چند از EBITDA. آنها با توجه به آنچه که در جریان آینده جریان های نقدی از شرکت شما ارزش دارد. یک راه ساده برای درباره ارزش شرکت شما فکر می کنم، در این چارچوب، این بوده که تخصیص جریان نقدی سالیانه خود را چند. در این نمونه، اجازه دهید بگویم یک خریدار فکر می کند شرکت خود را به ارزش ۵ مرتبه EBITDA هم اکنون  است، و یا $ ۲ میلیون.
۲٫ رشد  درآمد
شرکت شما به خوبی در طول زمان رشد نموده، اما سرمایه گذار به احتمال قوی یک سناریوی که در آن است که رشد کاملا به عنوان سریع نبوده در نظر بگیرند. در این مورد، بدیهی است یک ترکیبی نرخ رشد سالانه ۵ درصد، درآمد خود را از ۴ میلیون به $۵٫۲ میلیون دلار در طول پنج سال آتی رشد می کنند.

۳٫حاشیه EBITDA
بیایید جواب  EBITDA خود را تقسیم بر درآمد خود را حاشیه EBITDA خود را. هم اکنون، آن ۱۰ درصد می باشد. از آنجا که شرکت شما برای متعددی از EBITDA ارزش، در حال رشد EBITDA توسط هر درآمد زیاد شده یا افزایش حاشیه EBITDA خود را بسیار ارزشمند می کند. بیایید فرض کنیم شما توانایی شرکت خود را کمی کارآمد تر در طول زمان، به طوری EBITDA صعود حاشیه خود را به ۱۲ درصد تا آخر سال پنج سال، بازده EBITDA از ۶۱۰٫۰۰۰ $.
۴٫ مقدار اهرم
سرمایه گذار می باشد به احتمال قوی به استفاده از بدهی برای خرید شرکت شما، به عنوان شرکت می باشد جریان پول نقد خوب می باشد و می تواند که بدهی جدید سرویس.  فرض کنیم سرمایه گذار نصفی از قیمت خرید از شرکت شما تامین مالی – $ ۱ میلیون از قیمت خرید در مجموع ۲ میلیون $.
۵٫ مالکیت
در نهایت، شما و سرمایه گذار خود را احتیاج به بحث چه مقدار از شرکت آنها در واقع از خرید. اگر آنها ۸۰ درصد از شرکت شما خرید و شرکت شما بوده که در $ ۲ میلیون ارزش، آنها به شما یک بررسی برای $ ۲ میلیون. آنها از شما خواهد به رول بیشتر از ۲۰ درصد از سهام نیز، پس شما خواهد ۲۰۰،۰۰۰ $ به این شرکت قرار داده (و آنها ۸۰۰،۰۰۰ $ سرمایه گذاری می کند، با سایر $ ۱ میلیون بودن بدهی). یکی دیگر از راه فکر است که سرمایه گذار اقدام به خرید $۱۰۰ از شرکت شما، و شما از خرید $۲۰  تماس در شرایط برابر که سرمایه گذار باشد.


مفهوم تبدیل شرکت

چهارشنبه 20 تیر 1397 03:46 ب.ظ

 
تبدیل شرکت  یعنی تبدیل ماهیت شرکت مثلاً از سهامی خاص به مسئولیت محدود و بالعکس

تبدیل شرکت تغییر شکل آن است تغیر شکل شرکت موجب نمی شود که شخصیت حقوقی آن زایل و دوباره ایجاد شود. 


خصوصیات شرکت موفق

چهارشنبه 20 تیر 1397 03:45 ب.ظ


شرکتها معمولا با یک ایده شروع می شوند قصد دارند: یک ایده، یک محصول، و یا یک فرهنگ می باشد که بنیانگذاران آن  مختلف است- یکی که خارج از غرفه در میان زیادی از. آنها امیدواریم که از نوع شرکت می باشد که دیگران به دنبال تقلید و افراد با هوش تری می خواهد برای کار.

و در حالی که هر صاحب کارآفرین و کسب و کار می داند که چقدر مهم می باشد به تمرکز بر روی کار در دست، را به یک مرحله در یک زمان، جایی در پشت ذهن خود، آنها می توانند سرمایه گذاری خود را تصور تبدیل کردن به یکی از آنهایی که بزرگ بوده که می ایستد آزمون زمان می باشد.

چه معدود شرکت هایی که آن را در زمان طولانی از هزاران که  متمایز می کند: که این سوال را مطرح میشود؟ اقداماتی که کارآفرینان توانسته در اوایل به صحنه را برای موفقیت پایین جاده را چه افرادی می باشند؟

در اینجا نه نقشه اساسی برای موفقیت کسب و کار باشد. این استراتژی شرکت را قادر به افزایش زیاد.

محصولات می باشد که همواره ارائه یک تجربه مشتری ممتاز. اپل پخش در آغاز MP3، سایت موسیقی آنلاین، موبایل های هوشمند و یا تبلت بسازد. آمازون اولین خرده فروش آنلاین نمی باشد. تاجر جو اولین بقال متخصص بوده. اما محصولات و خدمات خود به صورت دائم لذت مشتریان نمایان گردیده توسط آنها چه خواهند داشت یا نیاز در راه بوده که رقبا می تواند حتی نزدیک باشند.

مالکیت معنوی دستیابی به موفقیت بوده که رقبای نتوانسته در اطراف طراحی نمایند. ما می دانیم که کوالکام می سازد پردازنده و نرم افزار برای موبایل های هوشمند. ولی این غول فن آوری بی سر و صدا از شرکت خود را در اختراع ثبت گردیده برای رسیدن به موفقیت CDMA و سایر فن آوری های بی سیم هسته ای می باشد که، امروز، در بسیاری از گوشی های همراه در جهان مورد استفاده قرار گرفته است. سال ها و سایرین بزرگ صرف توسعه تکنولوژی دستیابی به موفقیت آن، آوردن آن به بازار، و دفاع از مالکیت معنوی آن می باشد.


نکات علائم ثبت شده در روی بر چسب

چهارشنبه 20 تیر 1397 03:45 ب.ظ


اسم تجارتی و نشانی سازنده جنس با قید كشور مبدا
شماره ثبت علامت در ایران.
تقاضای ثبت علامت باید در اظهارنامه ثبت علامت بازرگانی در سه نسخه روی نمونه های چاپی از طرف متقاضی یاوكیل وی تهیه و تسلیم گردد. اظهارنامه مذكور باید دارادی تاریخ و امضا بوده و حاوی نكات زیر باشد:
امضا كننده اظهارنامه صاحب علامت.
اقامتگاه قانونی (شخص حقیقی یا حقوقی).
رشته تجارت یا نوع صنعت.
اسم و اقامتگاه اشخاصی كه صلاحیت دریافت ابلاغ و اخطار را دارند.
كالا و طبقات علامت بر طبق آیین نامه (ق.ث.ع.و.ا).
شرح و توصیف علامت.
طرز مخصوص استعمال علامت مانند اینكه قید شود به وسائل مختلف به هرشكل واندازه و نوع چاپ

در خاتمه اداره ثبت شركتها و مالكیت صنعتی پس از دریافت اظهارنامه نحوه تنظیم آن را با مقررات تطبیق و مراتب رادر دفتر ثبت می كند سپس نسخه ثانی اظهارنامه را امضا و مهر نموده به متقاضی به عنوان رسید مسترد می دارد. اداره ثبت مكلف استكه ظرف ١٥ روز اظهارنامه و سایر مدارك مذكور را مورد بررسی قرارداده و چنانچه نواقصی در آنها مشاهده نمایدمراتب را جهت رفع نقص به متقاضی ابلاع كند. اما در صورت كامل بودن اظهارنامه علامت مورد تقاضا را به ثبت رسانیده و مراتب را در روزنامه رسمی با قید نام و نشانی صاحب علامت و كالاهایی كه در آنها از علامت استفاده می شود آگهی نماید. انواع علامت تجاری در صورتی كه ظرف ٣٠ روز از تاریخ نشر آگهی اعتراضی از طرف اشخاص ذینفع به عمل نیاید اداره ثبت علامت مورد تقاضا را به نام متقاضی در دفتر مخصوص به ثبت رسانیده و گواهی ثبت را به درخواست كننده تسلیم می نماید. (مستفاد از مواد ٦ و ٧و ٩و ١٠ و ١١ آ.ق.ث.ع.و.ا). 


سایتهای برتر

یکشنبه 10 تیر 1397 01:33 ب.ظ


دامنه ها


adakit.ir

almasshoping.ir     aliabad-samacollege.ir    persianissimo.ir       rashtcemetery.ir    kafetakhfif.ir          axnew.ir

iranmicronet.ir    astaraonline.ir    atenas.ir    ghorvehtvto.ir     concrete-day.ir


greencard-pro.ir   varshahid.ir   fllowers313.ir         polyethylenes.ir     boran-barzan.ir        chemaztapeh.ir

*************************************************************************

mersada.ir


****************************************************************

***********************************************************************


      

*********************************************************************

*************************************************************************
***********************************************************************

 asrejavanan.ir  buyshimmer.ir femalehours.ir arbbatarh.ir buy-best.ir

 ******************************************************************

bahalbaxx.ir  iranwebbase.ir pnn24.ir rao-co.ir   sisx.ir

*******************************************************************

adote.ir asnafkaraj.ir b8b.ir gorganblog.ir buyslim-patch.ir downloadmovies.ir e-fakhteh-a.ir
 
**********************************************************************
 Ansar83.ir  lovelykids.ir  mazinet.ir   galaxy-kids.ir  gilanjobs.ir   b-gharargah.ir
Bia2prozhe.ir  newsresan.ir     Yeganehcloob.ir  zibar.ir  Castledl.ir ddfsb.ir  Deckcha.ir

 
 
 
آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :